| MihaiPopescu445 a întrebat:

Salutare TPU. Am o intrebare pentru voi: De ce am in bicepsi niste gauri cand ii incordez? Este o ruptura musculara? Nu prea tind sa cred asta pentru ca nu mi amintesc sa fii patit ceva de genul, pe langa asta stiu ca e destul de dureros si as fi simtit. Ceva idei? Mersi anticipat. De mentionat ca in continuare nu simt nicio durere, doar apar cand incordez muschii si atat.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru ca nu ai grasime care sa acopere locurile goale dintre muschi. Stai linistit! Asa-i normal, dar multi oameni au si grasime. De aia nu se vad locurile libere.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti mai incorda muschii si nu mai vezi gaurile! laughing
(vezi cat de simplu este?!)

| MihaiPopescu445 explică (pentru Violleta2022):

Inteleg gluma, dar fac sala si sunt cam inestetice.

| Violleta2022 a răspuns (pentru MihaiPopescu445):

Inestetice pentru cine?
Ca doar nu mergi dezbracat pe strada si cu muschii incordati happy