| McClod a întrebat:

Azi am fost si eu la fotbal si dintr-o data am simtit furnicaturi la degetul mic si inelar? Si ma furnica si in acest moment... Ce oare ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DaianMarian a răspuns:

Este imposibil ca dintr-o data, sa ai aceste probleme, te-ai lovit sau ceva, dai mai multe detalii.

| McClod explică (pentru DaianMarian):

Nu m-am lovit deloc din senin au aparut aceste furnicaturi

| Keopspublic1999 a răspuns:

Ai fii luat râie, daca ai pisica cam da asta ar fi.
Râie
Ori poate o alergie