| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Azi când m-am trezit am vazut pe boxer un lichid mai gelatinos de culoare alba dar putin inchisa.
Dupa mine zic ca o fi sperma. Mentionez ca nu am facut niciodata sex. Am 15 ani.
E ceva normal sau de speriat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xMentalistul a răspuns:

Http://www.nodismed.ro/......40923.html

Nimic grav nu te teme.Citeste articolul de m-ai sus pentru m-ai multe informatii. Sper ca am fost de folos!

1 răspuns:
| Richardson_Raphaela_1995 a răspuns:

Ai putea merge la medicul de familie, sau poti vorbi cu parintii despre asta. daca iti e rusine intreaba un prieten apropiat. eu as spune ca despre asta este vorba.