| LucaAka47 a întrebat:

Salut! Azi de dimineață când m.am trezit am văzut ca mi s'a ridicat testiculul stang imi e sa nu fie răsucit, nici nu stiu cum am dormit pe spate pe stânga pe dreapta, trebuie sa'mi fac griji? m.a durut doar un pic atât, dau funda cine îmi răspunde!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Măi, vi se ridică toate cànd vă culcați sau vă treziti; dar nu văd pe unul care să zică că dimineața s-a sculat mai deștept.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alearga putin incet... fara sa te fortezi

| Mivelyn a răspuns:

Din pacate nu cred ca e cel mai bine sa cauti raspuns aici, multi o sa te ia la misto. Daca durerea persista, iti recomand o vizita la medic.