| Ioana0701 a întrebat:

Salut
Azi de dimineata m-am spalat pe cap, mi-am uscat parul destul de bine si apoi am stat in casa 2 ore, iar apoi m-am dus la scoala. Am stat afara cam 10 minute si am avut si caciula, dar ma cam doare capul.
Se poate sa fie ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, ai racit, pe frigul asta nu te speli pe cap si după aceea iesi afara ca nu este vară, vara la 30 de grade e ok, dar acum la minus ...grade răcești. Ce vârsta ai? Poti lua un nurofen sau un paracetamol te bagi in pat.

| Pizzaislife a răspuns:

Nu cred dar ai putea merge la doctor pentru a fi sigur

| Nicolettanr1 a răspuns:

Nu dar daca continua asa...trebuie sa te duci la doctor! Sanatate multa!