| antoantonia a întrebat:

am o mica problema. aseara dupa ce m-am spalat la cap am mai asteptat putin si mi-am impletit parul si am dormit cu el asa. dimineata cand ma pregateam sa plec la scoala mi-am desprins parul si am vazut ca este umed asa ca mi-am pus gluga in cap. acum ma cam doare capul... si mi-e frica sa nu am ceva.voi ce credeti? dau fundita promitcryingsad

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Nu ai nimic, durerea de cap are mai multe cauze, nu doar faptul ca ai avut parul ud.S-ar putea sa racesti in cel mai rau caz.Ia o pastila si o sa iti treaca.Iar daca ai racit su vei raci, incearca coldrex sub forma de praf(la pliculete) si acc600(pastile efervescente). Sanatate!

5 răspunsuri:
| Klaryssa a răspuns:

Nu e nimic grav, ar trebui sa ai grija de acum in colo pentru ca ai putea raci...Inainte sa iti mai impletesti parul dupa baie ar trebui sa il usuci mai ales daca parul tau e lung :*

| Dheutsik a răspuns:

Vai tu, adultule straight face

| Dheutsik a răspuns:

Vai,iti dai seama, hai sa cauti pe google o imagine in alb-negru cu unu' si sa o pui la avatar Pe deasupra fata asta a cerut ajutorul cuiva, nu comentariile tale stupide.straight face.2 lucruri nu au infinit:universul si prostia(ta)-citat din Albert Einstin daca tot te crezi vreun nu stiu ce mare intelectual... laughing

| daienush a răspuns:

Poate ai sinuzita...

| ZgomotFaraSens a răspuns:

Fata! Normal ca era ud parul daca nu te-ai uscatwinking. Degeaba astepti putin sa se usuce si ti-l impletesti in speranta ca maine dimi se va usca. NU! Este un fenomen normal. Da, vei putea avea ceva si se poate numi " Raceala "winking. Un sfat prietenesc, alta data incearca si tu sa te usuci formal si se va usca rapid! Sper ca te-am ajutat :*