| Hshsbsvdjfodisbs a întrebat:

Salut, azi dimineața m-am trezit cu o durere de cap si curgea sange din gat, m-am dus la baie si scuipam sange, dupa ce s-a oprit sangerarea, durearea de cap m-a lasat, aveti idee de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la spital!
Poate fii de la plamani, poate fii de la stomac vreun ulcer gastric, poate fi de la amigdale, orice este posibil, dar cand apare sange, situatia este grava.
Te rog fugi la spital pentru investigatii!
Sanatate multa!