| Maripapaia a întrebat:

Azi la 8 am luat o pastila si la ora 9 am luat altă pastilă, daca dupa circa 7/8h am vomitat, pastilele le-am luat degeaba sau și-au făcut deja efectul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca nu ai mancat nimic pastilele au fost digerate in 2h
orice ai fi mancat dupa se digereaza in 6-7h MAXIM
deci, in 7/8h SI-AU FACUT EFECTUL!

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Eu asa stiu, ca dupa atatea ore isi fac efectul...