| Cristina8999 a întrebat:

Bună, as vrea sa intreb pentru cele ce au luat mifegyne ce au simțit, pentru ca la mine si trecut 7 ore si nu simt nimic, s-ar putea sa nu isi fi facut efectul? Am uitat sa va zic ca m-am trezit peste noapte de 2 ori ca sa fac treaba mica am facut de vreo 2 3 ori de cand am luat pastila, e normal? Sau posibil să fi dat pastila afara prin urina? Sa tin sa mentionez ca nu am vomitat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| VasilicaPuscas a răspuns:

Buna, dar de ce ai luat? Erai insarcinata 100% si cati ani ai?