| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Azi mi-am scanat capul la imprimanta.
Dupa asta a inceput sa ma doara in spatele capului mai sus de ceafa si putin in frunte.
Faza este ca sunt si putin racit si nu mi-am suflat nasul usor cum trebuia.
Nu stiu de la ce ma doare.
Poate fi ca ma tot gandesc la asta?
Poate fi ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scanarea produce radiatii. Dar cred ca nu de asta te doare capul. Ci din cauza minții „luminate".

| sierra1 a răspuns:

"| hshrhaj: Salut! Azi mi-am scanat capul la imprimanta? Poate fi ceva grav?"

dacă ți-a incăput capul sub capacul scanerului, stai liniștit, nu ai nici o grijă și bucură-te că trăiești

| mjynhgfbvdc a răspuns (pentru sierra1):

Am tinut capaul cu mana sus
doar am tinut capul aplecat spre acel ecran.