| ChRyStYy a întrebat:

Astăzi pe la ora 5 a început sa ma doară capul și am un cucui în spatele capului.
Nu m-am lovit.
Poate fii ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Trebuie neaparat sa te vada un medic.

| cristimihailov a răspuns:

Un furuncul?
Dar tot mai sigur este un medic.

| ChRyStYy explică:

Nu cred ca este furuncul nu am febra și acum nu ma mai doare capul, dar astăzi ma duc la medic