| StroeRadu98 a întrebat:

Salut! Azi noapte, am pus capul pe perna am inchis ochii iar dupa am simtit cum se invarte cu mine ceva. Nu a durat mult, sa zicem 3-4 minute, dar m-am speriat tare. Puteti sa-mi spuneti care ar fi cauzele? (Dupa ce am simtit asta am putut sa ma culc si de dimineata nu mai am vertijul asta.)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Moggy a răspuns:

Vertijurile pot avea multe cauze, probabil erai amețit de somn inainte sa te culci, poate iti era greața de la ce ai mancat in seara aia, poate erai beat, etc etc etc, oricum nimic grav daca nu persista.

| StroeRadu98 explică (pentru Moggy):

Da, ce este drept eram foarte obosit!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu am pățit-o de câteva ori, asta când eram foarte obosită.
De la oboseală apar aceste senzații.