| anonim_4396 a întrebat:

Cam de cateva luni am un miros neplacut puternic in zona intima si culoarea spermei aste cam verzuie, poate fi infectie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna dimineata, dragul meu! happy Sfatul meu este sa te duci cat mai repede la un medic urolog. Problema ta este destul de serioasa si trebuie neaparat sa te vada medicul. Iti doresc, din suflet, multa, multa sanatate si sa dea Bunul Dumnezeu sa auzim de bine! Te pup cu drag si iti doresc sa ai un weekend minunat! kiss

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate fi in orice caz pentru un diagnostic mergi la urolog la consultatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du te la un doctor mai bine, nu miroase a bine laughing

| Victoria18 a răspuns:

Pe bune? Tu stai asa in halul asta de atata timp?! Poate fi vorba de o infectie urinara si sa ajungi la dializa. Nu e de joaca cu asa ceva.

| Uxellodunon a răspuns:

Da, probabil e o infectie, probabil cu Pseudomonas aeruginosa, aia stiu ca face urina verde. Pot fi si alte cauze, de exemplu anuminte medicamente pot sa provoace culori exotice.
Oricum, du-te la urolog, nu e de neglijat.

| viooiv a răspuns:

Mergi la un Doctor specialist.