| User0987654321 a întrebat:

Salut, când apas pe buric (nu apăsare exagerat de tare) și când fac mișcări circulare deasupra lui, mă înțeapă sad Nu știu care e problema, până acum nu mi sa mai întâmplat. Mai ales când dau cu mana de la partea inferioară a abdomenului in sus peste buric. Simt o înțepătură. Care să fie problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic el te va consulta iti face o ecografie abdominala si vei afla.