| anonim_4396 a întrebat:

Cand eram mic m-am zgariat (desi nu mi-am dat seama decat peste vreo saptamana) si au ramas niste cicatrici urate si as dori sa dau la Academia de Politie. Credeti ca ma va afecta la proba medicala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Faptul ca te-ai ranit/zgariat si ca au ramas cicatrice urate/vizibile, dar ti-ai dat seama doar dupa 2-3 saptamani te clifica 100% pentru a fi militian. bafta deasa si mult succes

| Harley18 a răspuns:

Eu zic ca nu, merita sa incerci.