| Gamingx61 a întrebat:

Salut, cand ma ridic din pat ametesc si mi se innegreste imaginea cateva secunde(e din cauza ca ma ridic foarte, foarte, FOARTE brusc?)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate fi si asta cauza, ar fi bine daca ti-ai face niste analize

| 0PopaPorno a răspuns:

Da. Asta patim majoritatea. Dar ar fi bine sa-ti iei niste pastile de magneziu si calciu. Ajuta.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este vorba de Hipotensiunea ortostatica - vezi detalii la linkul :
http://www.sfatulmedicului.ro/......atica_9594

http://www.sfatmedical.ro/Semne_si_simptome/Hipotensiunea_ortostatica

http://citynews.ro/......ate-116058

Sau de o anemie...

Un control la medicul de familie şi nişte investigaţii suplimentare vor confirma sau infirma diagnosticul prezumtiv!

Toate cele bune.

| Naяutσ a răspuns:

Asa mi se intampla si mie laughing nu e din cauza asta, probabil pentru ca stai intins, habar n-am nu imi pot explica thinking

| MariusGomoi a răspuns:

E posibil sa fie si din cauza caldurii de acum sad

| BombonikThaa a răspuns:

Sigur asta este mi se intampla si mie si la fel mi se spunewinking

| jipi99 a răspuns:

Mi se intampla si mie si la fel mi se spune