| MrDrx a întrebat:

Cand mananc adica mai exact cand inghit simt o durere mare in stomac un fel de nod
Ma doare si cand beau apa orice inghit
Ce poate fii? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as vrea sa te sperii, dar vezi de ulcer, fa un test de Helicobacter si o endoscopie daca e necesar

| Antopuff a răspuns:

Ulcer gastric.

| Lizuca1234 a răspuns:

Cel mai probabil este vorba despre refluxul gastroesofagian. Cel mai indicat ar fi vizita la medicul gastroenterolog si el te va lamuri.

| Geaninapink99 a răspuns:

Ce poate fi ce poate fi. Doctorul iti va spune cu siguranta. Eu zic sa nu mai stai pe ganduri si sa placi imed la spital