| maximovidiu a întrebat:

Sall!
De doua zile atunc cand mananc si inghit mancarea nu stiu dc ma doare in piept adica nu e o durere de aia insuportabila sau de parca mi s-ar fi rupt ceva... e doar o durere asa inofensiva
Cand beau apa nu ma doare, sau inghit pur si simplu / alerg etc doar cand inghit mancare straight face Ce ar putea fi?
Eu ma gandesc ca poate mi s-a dus ceva mai ascutit pe esofag thinking ca doar nu o fii de la inimalaughing? NU?

2 răspunsuri:
| constant123inescu a răspuns:

Iti recomand un medic noi nu ne bagam in probleme personale ok pup pa pa pa pa

| maximovidiu explică (pentru constant123inescu):

No ca tare mult m-a ajutat happy pup:*laughing