| Alin2626 a întrebat:

Cand stau in picioare simt o presiune pe cap foarte apasatoare uneori imi amortesc palmele si talpile si simt furnicaturi.Analizele au iesit bune.Nu stiu ce sa fac.Starile astea le am mereu.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

RMN la cap ai facut?

| Santo2190 a răspuns:

Vezi tensiunea, consuma calciu si viziteaza un medic specialist

| Alexandramc13 a răspuns:

Fă niște analize mai complexe, nu te uita la bani e sănătatea ta in joc. Nu te mai îngrijora prea rău, gândește pozitiv!