| iurascurobert a întrebat:

Salut,care sunt cele mai bune vitamine de ingrasare dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LaviniaAC a răspuns:

Cele care ti-au fost recomandate sunt vitamine de sinteza, pe care le gasesti in farmacii. Eu sunt consultant de nutritie si iti pot recomanda un program de ingrasare complet. Doar niste vitamine luate la intamplare nu isi vor face efectul. Uite aici care sunt cele mai bune vitamine: http://www.adiocelulita.ro/......e-sinteza/ Trebuie sa faci diferenta intre cele naturale si cele de sinteza. Te invit pe blogul meu, la sectiunea de produse gratuite, daca esti din Bucuresti, poti beneficia in mod gratuit de o evaluare nutritionala la centrul meu.

| Anonymous10000 a răspuns:

Vitamaxwinking

| Anonymous10000 a răspuns:

Sunt mai multe.De exemplu Vitamax sau Biomed 6 sau A-Z Retard(de la Aktiv) happy

| addyady47 a răspuns:

Buna! nu am incercat pana acum, dar m-am interesat si cele mai bune recomandari au fost pentru Biomed 6