| George_8501 a întrebat:

Salut cat costa tratamentul sau vaccinul pe care trebuie sa il faci la un caine pentru a nu-i mai cadea parul! si cat costa! FUnda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Costa cam in jur de 25-35 lei.Acuma depinde si de cabinet.

| Kriss96 a răspuns:

30-40 ron. Depinde si de cabinet. Poate sa te coste si 25. Poate sa te coste si 50. Dar iti recomand sa nu te duci la cel mai ieftin. Degeaba faci vaccin cainelui daca e unul prost. Cu cat vaccinul e mai ieftin cu atat mai prost e cabinetul si substanta din vaccin. Si degeaba il mai faci.

| FuriaGogoasei a răspuns:

30 RON, dar preturile difera de la un cabinet la altul.