| anonim_4396 a întrebat:

Cat de jos ar trebui pielea penisului sa se duca spre baza. Eu imi pot beli penisul in erectie foarte usor pana sub cap, dar mai jos de cap oricat de tare as trage nu se duce.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nici nu se va duce pentru ca il tine acea ata.

| Nemessys a răspuns:

Cum chiar crezi ca in realitate ar trebui sa fie exact cum este in filme?

E suficient sa-l tragi mai jos de cap si atat. Ce-ti trebuie mai mult? Ca doar pielea aia nu sta degeaba acolo. Si acea,, ata", la fel.