| Începătorul988 a întrebat:

Cat de sanatos este sa beau un 3in1 inainte de culcare, si unul dimineata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Deloc. Mai bine iti faci un suc de fructe.

| Justme1997 a răspuns:

Foarte nesănătos.3 în 1 e chimicale cu zahăr și apă. Ai nevoie de cafea noaptea? O să ai timp la facultate. Dimineața fă-ți cafea naturală acasă

| Începătorul988 explică (pentru Justme1997):

Nu imi place cafeaua naturala. Imi place 3 in 1 deoarece este mai dulceag, si are un gust aparte.

| Justme1997 a răspuns (pentru Începătorul988):

Ori bei cafea ori nu bei nimic, aia nu-i cafea laughing fă-ți lapte cu cacao, măcar e mai sănătos.

| Începătorul988 explică:

Deja a inceput sa ma doara stomacul, si m-am apucat sa beau acum 2zile.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

0% sanatos. Atat dimineata cat si seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai face asta? laughing))))))))
3in1 face rau la stomac, mai ales daca bei pe stomacul gol, eu beau zilnic si-ti zic din experienta.
Daca vrei sa dormi prost spre deloc poti sa bei si inainte de culcare.

| BlueDark a răspuns:

Pe mine un 3 in 1 ma impiedica sa dorm noaptea si ma face somnoros dimineata...happy

| deadhoe a răspuns:

Nu bea inainte de culcare ca o sa ai probleme cu somnul, cu sanatatea.

| Diana4you97 a răspuns:

Înainte de culcare nu este recomandat în nici un caz. Dimineața ar fi recomandat mai bine o cafea simplă, nu conține atâtea e-uri, aditivi și îndulcitori.

| Începătorul988 explică (pentru Diana4you97):

Cafeaua simpla nu imi place, si nici nu am chef sa o fac la 5dimineata...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Începătorul988):

O faci seara si o bei dimineata.