| anonim_4396 a întrebat:

Cei care beau 3in1 la plic chiar simt vreun efect? Ca de cafea?

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am băut cafea 3 in 1 o perioadă destul de lungă de timp.Si de si atunci nu mi se părea să aibă vreun efect asupra mea, recent cand am incercat sa beau din nou unu am avut o stare de amețeală destul de puternică si energie amestecată cu stare de leșin.Deci ceva, ceva tot are.

| SilentRain a răspuns:

Am băut, nu-i chiar cafea e mai mult otrava la plic
Nu se compara cu cafeaua originala și evident nu are aceleași beneficii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

3in1 ingrasa si e mai slaba decat un pliculet simplu ness. Obisnuiam sa beau 3-4 pe zi, acu am schimbat-o cu cafea simpla

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si nu avea nimic? Mi-a zis cineva ca ii tremura inima de la 2 pliculete de 3in1 si mi se pare sf pentru ca are foarte putina cafea. E mai mult zahar sigur ca ingrasa

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da e o gramada de zahar, nu aveam nimic de la ele dar acu incerc sa imi dau seama cum am pus kg pe mine ca de mancat nu prea mananc...

| Design2021 a răspuns:

Totl este mental, eu nu sunt bautor de cafea, dar cand beau din cand in cand nu are nici un efect, nu ma trezeste, nu ma binedispune, este la fel ca si cum nu am baut-o.

| Freya1 a răspuns (pentru Design2021):

Sa sti ca nu e chiar asa.
Band frecvent cumva e normal sa nu simti neapărat o diferenta, dar după cum am spus si eu mai sus o data ce faci o pauză si nu mai bei nimic cu cofeina chiar are un efect (cei drept rau, dar are).