| PuFiLiCi98 a întrebat:

Ce metode pentru a elimina cosurile stiti? Cea mai eficienta primeste FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Capsunicaaaa a răspuns:

Paii. Sunt multe metode. uite cateva pe care eu le folosesc si m-au ajutat mult :

- poti folosi argila... se gaseste prin magazine si in farmacii
- spirt-ul. dar el doar le usca
- mierea... e foarte buna. trebuie sa o lasi cateva minute pe fata in locurile unde ai cosuri si dupa aceea limpezesti cu apa calda
- sau poti merge la farmacie sa iti dea ceva solutii pentru cosurii. dar cele de mai sus sunt mult mai bune dupa parerea mea. Funditaa? puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| Earthquake a răspuns:

Sincer ...mananca paine pentru ca are faina de grau si e extrem de importanta pentru regenerarea celulara.Pe langa asta bea multa apa si ai grija nu te lua dupa astia cu lamaia, pentru ca are acid si te poate irita pe fata. Deci renunti la creme si incearca calea naturala, adica prin alimentatie!

| strengaritzza a răspuns:

Stoarce o coaja de lamaie pe cosuri si se vor usca in cateva zile...

FUNDA!

| DWDT a răspuns:

Cred ca tatal tau are aftershave. incerca cu de-ala. chiar daca doar le usuca

| Rony23 a răspuns:

Clerasil

| DjCristian a răspuns:

Du-te la o farmacie naturistă şi cere-i o crema sau un gel, si o să îţi dispară.

| babypowder87 a răspuns:

Masca cu malai si miere, se freaca bine fata apoi este recomandat sa se faca o infuzie cu ceai de musetel (pentru calmarea pielii). Bafta

| Capsunicaaaa a răspuns:

Paii. Sunt multe metode. uite cateva pe care eu le folosesc si m-au ajutat mult :

- poti folosi argila... se gaseste prin magazine si in farmacii
- spirt-ul. dar el doar le usca
- mierea... e foarte buna. trebuie sa o lasi cateva minute pe fata in locurile unde ai cosuri si dupa aceea limpezesti cu apa calda
- sau poti merge la farmacie sa iti dea ceva solutii pentru cosurii. dar cele de mai sus sunt mult mai bune dupa parerea mea. Funditaa? puppy dog eyes

| ieuuu a răspuns:

Sexul sau daca nu exista tot felul de masti, geluri, margarine etc.

| cristimx a răspuns (pentru ieuuu):

Laba nu rezolva cosurile dupa fata pretenelaughing)

| Man_Hackerr_1994 a răspuns:

La mine si-a facut cu rapiditate eficienta masca cu argila. Recomand!