| BoRnY a întrebat:

Ce parere aveti despre cura de slabire Cidru100? Acesta este site-ul: www.cidru100.ro. Am 1.67 si 67 de kilograme si as vrea sa slabesc am facut totul posibil si n-am dat roade. Merita? Nu este vorba de bani, dar vreau sa stiu daca merita si daca este adevarat. Ofer

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| irinuca_6056 a răspuns:

Nu stiu... ai grija ca toate pastilele astea is periculoase pentru ficat. eu am tinut o cura fara pastile sau ceva de genu si am slabit 2 kg jumate intr-o saptamana(daca vrei mai multe detalii trimite-mi un mesaj pe privat) happy

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Ai 12 ani, in locul tau m-as duce la un nutritionist si as uita de dulciuri.

| EUSIATIT a răspuns:

Da da rezultate dar pentru virsta ta nu categoric esti mult prea mica si apoi nu esti grasa. ce vrei esti in crestere. FAra pastile sau altceva fa sport si atit

| BoRnY explică:

Am 12 ani.