| Ady9658 a întrebat:

Am tinut o cura de slabire cu niste alimente nu prea des intalnite in alimentatia normala, am reusit sa slabesc 10 kg si recent am ajuns la mare si am in plan sa mananc pizza sau alte preparate fast food. Voi ce parere aveti? Se merita dupa ce am tinut acea cura de slabire? Nu de alta da vreau sa ma mai si rasfat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Albu_Georgiana_2000 a răspuns:

Eu zic sa mănânci, dar in cantitati mici

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Poftă mare - dar s-a dus la dreak toată "cura de slabire cu niste alimente nu prea des intalnite in alimentatia normala"