| BuGsstormbunny a întrebat:

Salut. Ce poate fi pata asta de pe fata? A fost un punct rosu pe care l-am scărpinat. Nu doare, nu mănâncă. Imagine: https://ibb.co/s5pg9wm

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

O iritatie sau psoriazis

| xXVranceaXx a răspuns:

Pare să fie o coajă sau un prurit. Citește pe net despre aceste lucruri și după te poți rezuma la ce poți avea
Sau încearcă aplicația Ada de pe Magazin Play și o să afli ce poți avea printr-o listă de 5 sau mai puține boli/probleme medicale ordonând descrescător posibilitatea acesteia/acestuia. Mult spor.