| Nustiucinece a întrebat:

Salut, cred ca am facut din nou otita am mai avut odata vara trecuta si am mers la medic care mi-a dat niste picaturi si mi-a trecut imediat, problema e ca numai stiu cum se numeau picaturile alea, ma puteti ajuta voi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cumpara de la farmacie solutia cutanata DIPROSALIC. Cateva picaturi si in 1-2 zile dispare orice urma de otita.Multa sanatate.