| 757474 a întrebat:

Salut, crema demolatoare afectează pielea? E indicat sa îmi sau în zona intimă?
Mentionez ca sunt bărbat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

laughing "Crema demolatoare" este barosul sau picamerul. Nu-i prea indicat sa-ti dai in zona intima ca ramai fara urmasi sau mori. Daca-i vorba de crema depilatoare sau epilatoare, sunt creme pentru zona sensibila, separat de cele obisnuite: https://bit.ly/2UG4FcE

| 757474 explică (pentru Salontanul):

Mersi, amuzant autocorectorul

| Donsavas a răspuns:

Întrebi un dermatolog!

| JicaContra a răspuns:

Crema demolatoare... sigur, C4 care e o crema... explozibila, afecteaza pielea cand explodeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha crema demolatoare laughing) nu prea e indicat te poți alege cu niște arsuri urate fa te cu bigul sau ceara dacă dai cu crema demolatoare cade dracu ceva, îți faci autovasectomie.

| 757474 explică (pentru anonim_4396):

Crema depilatoare* oricum toate amuzant autocorectorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă cu crema asta
https://m.emag.ro/......DG19LBBBM/
Dar eu unu nu m as risca adică o data am pățit-o și eu nu recomand cu ceara e cel mai ok dar trebuie sa ai experienta dacă nu fa te cu bigul

| Raluca591 a răspuns:

E buna

| 757474 explică:

Depilatoare laughing)))))))