| Cosmin483 a întrebat:

Ce pastile pot lua sa rămân treaz noaptea asta? Oare dacă beau cafea are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cafeaua e mai sanatoasa decat enegizantele, deci bea o cafea.Dar nu face abuz nici de cafea nici de altceva caci toate forteaza inima.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu te culca, e simplu.

| sierra1 a răspuns:

"sa rămân treaz noaptea asta? Oare dacă beau cafea "

dar nu una ci câteva bune și strong

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bea niste ceai verde, apoi poate niste cafea daca nu rezisti si energizant. Desi nu este sanatos.

| Cosmin483 explică (pentru DoarBogdan):

Până la urmă m-am trezit la 4 sa învăț la istorie. E mai bine așa. Ai mei au spus sa nu beau cafea ca poate fac o criză la inima, iar...

| gabicoo a răspuns:

Red Bull îți dă aaaripi!
winking

| Dismally a răspuns:

Poti sa faci o cafea. La astfel de pastine nu ai acces, daca nu ai ce face poti incerca una din metodele folosite de soldatii aflati in misiuni periculoase - sa te ungi cu sos iute sub ochi - dar nu iti recomand sa incerci big grin

| Werrich a răspuns:

Salut, poți lua Supradyn Energy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea mai multe cafele. Eventual fa o degustare de cafele, incearca expresso, latte, mocha si vezi daca mai adormi dupa laughing

| NoisyLight a răspuns:

Pepsi.

| Levington a răspuns:

Da cu pasta de dinti pe sub ochi (pungile de sub ochi) asteapta 5 minute si dupa te poti spala, si nu mai dormi, eventual..baga si o cafea!