| BankousliMahmoud a întrebat:

Cum sa slabesti? M-am intrebat mereu cum sa slabesti pentru ca vreau sa slabesc dar nu stiu ce dieta sa fac ca sa stiu sigur ca ma ajuta sa slabesc. Am nevoie de un raspuns.
Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți să știi sigur, dacă nu începi.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta-l pe Get Fit with Dragos Vultur pe Facebook si colaboreaza cu el. O sa ai rezultate 100% daca te tii de ce zice si super repede

| bebe1000 a răspuns:

Cred ca poti incepe prin a te uita la video-urile lui Angel Fitnesss investeste putin timp acolo si o sa vezi ca poti invata singur sa iti faci un meniu potrivit pentru tine

| BankousliMahmoud explică:

M-am

M-am grabit?