| anonim_4396 a întrebat:

big grin
Am o problema. Imi tremura mainile, si nu stiu din ce cauza.
M-am documentat putin, si am vazut ca aceasta problema apare celmai des cand consumi energizant, cafea, tigari, alcool etc.
Am consumat toate asta la un moment dat, insa m-am lasat de ele. * am 14 ani *
Care este cauza?
* funda *

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DongYiJang a răspuns:

Probabil ai lipsa de calciu, sau poate iti pocnesti degetele de la articulatii *poc*poc* laughing
si asta poate fi o cauza. Multa sanatate! big grin

7 răspunsuri:
| Cookiee9712 a răspuns:

E posibil sa fie din cauza oboselii. Odihneste-te mai mult!

| Deliiiia a răspuns:

Lipsa de calciu, hipertenisune arteriala... trebuie facuta o investigatie amanuntita. Daca iti tremura usor, atunci cand sunt plasate anterior nu este nicio problema.

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Lipsa calciu.

| Todor_Georgiana_1970 a răspuns:

Ai lipsa de calciu apropo esti proasta dacaconsumi energizant, cafea, tigari, alcool etc.

| MambaLee a răspuns (pentru Todor_Georgiana_1970):

Wut?

| Todor_Georgiana_1970 a răspuns (pentru MambaLee):

Asta vrea sa fie engleza?

| MambaLee a răspuns (pentru Todor_Georgiana_1970):

Te rog eu, daca ai chef de " comentarii destepte ", iesi de aici. happy