| sTiCookie a întrebat:

Salut big grin Stiti cu ce ma pot da (de acasa ca de ex lapte sau stiu eu ce ) ca sa mi se vindece ranile, zgarieturile mai repede happy si sa nu-mi ramana urma/cicatrice
si 2 happy cum sa scap rapid de cearcane (eu stau mult la pc si am si miopie) plz big grin mersi! funda vot ce vreti happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Pentru rani/zgarieturi, tinctura de propolis

Răspuns utilizator avertizat
| VeveAnn a răspuns:

Ca sa nu-ti ramana cicatrici date cu crema de galbenele.Eu folosesc si sunt multumitahappy

| aleksia1 a răspuns:

Pai stiu ca nu e de casa dar du-te la farmacie si intreaba de o crema pentru arsuri. La mine a mers si pe zgarieturi si nu mi-a ramas semn si s-a vindecat si mai repede. Cat despre cearcane...dormi mai mult si foloseste anticearcanul ca sa nu se mai observe asa tare