| FOOLSmanXxl a întrebat:

De cam 1 saptamana ma doare intr-o parte cred ca la coaste! cand tusesc ma doare sau cand stau in pat pe partea care ma doare! Ce pot sa am? Imi puteti recomanda niste mediacamente? Ms
_- Dau funda -_

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu iti recomandam medicamente. Durerea, poate fi din orice cauza de la o raceala pana la o lovitura. Mai ales ca nici tu nu stii exact ce te doare. Mergi numaidecat la medic.

| FOOLSmanXxl explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Si daca i-au medicamente!