| Summer4Party a întrebat:

De cam doua zile am ceva la buza de sus pe mijloc adica o simt aspra si ma deranjeaza mi sa umflat foarte putin si nu e herpes.
Ce poate fi?
Imi vine mereu sa trag buza in gura ca sa o umezesc.
Cine ma poate ajuta primeste funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te-ai ars cu ceva ( cafea, ceai, ciorba, supa fierbinte, etc. ). Va trece de la sine.

1 răspuns:
| Δna a răspuns:

Poate aveai un coș acolo și s-a întins că l-ai stârnit -_-. zic și eu