| CronikusXD a întrebat:

De cateva zile am o durere de coloana intre omoplati care nu ma lasa.
Uneori simt ca o linie, pana în degetul mic si inelar, durere. Alteori e doar la spate in omoplatul drept sau stang. Sau alteori ma doare până la cot.
Durerea nu este de intensitate foarte mare dar, de acum 5 zile cand a aparut, pot sa zic ca e din ce in ce mai nasol.
Aveti idee ce ar putea sa fie? Menționez ca am stat mult la birou, fac ore online, teme, meditatii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

".alteori ma doare până la cot...ce ar putea sa fie?"

e normal să te doară-n cot de scârba asta de școală online!

| ancaval a răspuns:

Mergi la farmacie și cere ceva cremă cu care să te faci.
Dacă nu te lasă, medicul de familie e primul pe care trebuie să îl vizitezi.

| ancaval a răspuns:

Acuma na, cu virusul ăsta, ți și frică să mergi la medic. Ai putea suna la dispensar? Sau pe asistenta medicală?

Răspuns utilizator avertizat