| DA1234 a întrebat:

De cateva zile imi apar dintr.o data cand stau in pat, niste intepaturi in partea dreapta aproape insuportabile cand vreau sa respir. Intepaturile nu sunt doar intr.un singur loc, le simt pe o suprafta mai mare si daca vreau sa ma intorc pe o parte simt cum si intepaturile s.ar muta din locul de unde ar fi. Am cautat pe internet doar pentru a avea idee ce ar putea fi dar nu am gasit nimic. Ceva ajutor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| noname2021 a răspuns:

Posibil sa fie o apendicita, posibil sa nu.Eu zic sa mergi la un control daca intepaturile persista, nimeni nu stie mai bine decat doctorul ce se intampla cu tine.

| Gabriel2424 a răspuns:

Du-te la medicul de familie, nu mai sta, nu e normal asa ceva poate fi de la o raceala la plamani.