| MrMarius9 a întrebat:

Salut.

De cateva zile m-am despartit de iubita, dupa o relatie de aproape 4 ani si acum ma simt foarte rau (atat din punct de vedere psihic, dar si fizic).

Problema cea mare este ca nu am pofta de mancare. De 3 zile nu prea am mai mancat nimic si am slabit ~ 2 Kg.

Ce sa fac pentru a-mi reveni pofta de mancare?

Am incercat cu vitamina c, lamaie, dar fara folos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Imi pare rau pentru tine incearca ceva ce te face sa uiti de ea si atunci iti vei mai reveni

| MCRgurl a răspuns:

Chiar daca n-ai pofta inghite ceva si incearca sa te impaci cu ea spune-i in ce situatie esti cere-ti iertare inca o iubesti si reveniti la normal

| MrMarius9 explică (pentru MCRgurl):

De impacare nici nu poate fi vorba. Nu mai exista iubire.

| Pisique a răspuns:

Împacă-te cu ea.Ce dracu`?laughing