| Bahrntan a întrebat:

Salut.
De cateva zile,ma trezesc cu o durere de spate, asa cred eu! Dar e in zona plamanilor!
Cand ma dau jos din pat ma dor, exact ca si la durerea (febra musculara).
Iar in 2-3 ore durerea dispare!
A mai patit cineva ca mine?
Va rog un raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"ma trezesc cu o durere de spate...Va rog un raspuns!"

e normal ca la 60-70 de ani să simți asta!