| 123andrei a întrebat:

De cateva zile am o durere nu acuta ca o febra musculara cam inzona plamanilor dar putin mai sus cred ce poate fi durerea apare doar cand stau in cateva pozitii... Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| UPSsss a răspuns:

Mergi la medic saptamana trecuta am fost descoperita cu bronhopneumonie...nu vreau sa te speri dar aveam aceleasi simtom

| 123andrei explică (pentru UPSsss):

Si ce trebuie sa faci?

| UPSsss a răspuns (pentru 123andrei):

Eu acum fac un tratament pe baza de antibiotic dar depind de la caz la caz...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună,Andrei!
Poate fi o răceală, mergi cel puţin până la medicul de familie.
http://www.sfatulmedicului.ro/arhiva_medicala/raceala-la-plamani-simptome
Multă sănătate îţi doresc!
Te pup!

| 123andrei explică:

Mai astept rasp