| Smiling6eyes a întrebat:

Salut, de câteva zile nu îmi mai simt cum bate inima când îmi pun mana pe piept(ma refer când stau în repaus), în rest pulsul este ok. Înainte cu câteva săptămâni simțeam foarte bine cum bate inima când imi puneam mana pe piept.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa si trebuie, sa o simti, insemnand ca esti VIU si traiesti!

| Werrich a răspuns:

Ada, ai revenit?

| Mirel4412 a răspuns:

Poate nu mai bate, nu e foarte grav, o sa iti treaca.
Serils vorbind, daca nu simti inima cum bate, inseamna ca nu e nimic rau, ca nu o sa mai bata in sec. 2 o sa fii pe jos.
Descarca aplicatia heart rate de pe magazin play(sunt mai multe, funtioneaza asemanantor de baza de camera), si vezi daca ai pulsul ok.