| alinel0808 a întrebat:

Salut!
De cativa ani am durere spate lombar, testicul drept, picior…
Durerea ma apuca parca la frig cand vine frigul, dar vad ca acum m-a luat mai tare, am vreo 4 zile de cand ma doare, ba ma lasa, iar ma ia, cand iau antiinflamator imi trece, uneori ma doare si in abdomen!
Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic si-ti spune el, dupa investigatii medicale, fiindca noi nu putem ghicii daca-i sciatica, nevralgie, pozitie incomoda pe scaun, probleme cu rinichii, coloana vertebrala, BTS sau o infectie netrata, care ti-a afectat organele reproducatoare interne, atat vreme cat spui ca te doare un testicul si burta, spatele samd.