| Sawarekh a întrebat:

Salut, de catva ani, tot simt ceva in gat, ca o flecma.
Stiti senzatia cand esti ragusit.

Aceasta senzatie apare uneori, nu mereu, probabil cand sunt mai vulnerabil, nu-mi dau seama exact.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mergi la medicul de familie.E mai bine sa previi decat sa tratezi.

| TpuUser111888333 a răspuns:

Nu vreau sa te stresez, dar nu te juca cu gatul. Crede-ma, stiu cativa oameni care sau dus in ''ultima clipa'' la doctor si au scapat de anumite probleme care se puteau complica destul de naspa. Tot asa simteau, flecma, senzatie de raguseala. Du-te pana la medicul de familie cand ai timp si sti clar ce si cumwinking