| Robotzzzi a întrebat:

De cateva saptamani mereu am senzatia ca imi ticaie ceva in cap (bataie,vibratie, senzatie etc...nustiu cum sa explic ) Nu ati patit niciodata? Oare de la ce simt asta si uneori e deranjant, sau mi se pare doar mie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Nu ti se pare doar tie, poate fi de la stres sau de la oboseala sau cateodata cand stai intr-un loc sau faci ceva si candesti ceva se aude ceva ce ai zis tu mai sus, si mie mi se intampla acum 1 an 2

| Robotzzzi explică (pentru ovidiu123432):

Probleme cu Tensiunea nu am mi-am luat-o o saptamana la rand si mereu a fost foarte buna... Poate ca ma gandesc la ceva sau is foarte atent la ceva...Dar cand stau in pat sau asta nu am treaba numai cand stau in fund sau in picioare.Dar va trece tu ce spui?

| ovidiu123432 a răspuns (pentru Robotzzzi):

Da va trece cu timpul, dupa cum am zis si eu aveam tot aceeasi problema dar acum nu o mai am.

| DannyJackman48 a răspuns (pentru Robotzzzi):

Eu zic totusi sa mergi la doctor daca te deranjeaza.

| DannyJackman48 a răspuns:

Ar putea fi palpitatii, din cate stiu acele batai pe care le auzi sunt ale inimii.Altceva poate fi presiunea arteriala marita sau tinitus.Iti recomand sa te duci la un doctor cat mai repede posibil fiindca iti poate spune sigur care e problema. Mult succes! happy