| VladMarian77 a întrebat:

Salut, de ceva timp mi-a aparut la incheietura mainii un punct rosu in piele care pare a fi o alunita dar e rosie si nu stiu sigur ce este. Voi stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știm că nu l-am văzut. Deci un mic punct de culoare roșie, dar în piele. O aluniță este pe piele, și spui că este doar un punct.
Dacă este așa de mic, eu zic că nu este nimic. Să vedem dacă mai crește.

| VladMarian77 explică (pentru sadrian46):

Nu te gandii la un punct facut cu pixul, o idee mai maricica si este pe piele ma rog adica nu i gogoloi iesit in afara

| sadrian46 a răspuns (pentru VladMarian77):

La medic.