| UnAnonim2 a întrebat:

Salut.De ceva vreme(3-4 saptamani) am inceput sa am niste dueri de inima, poate chiar pe toata suprafata de sus a plamanilor.Nu e o durere asa mare,dar se manifesta de multe ori si nu imi da pace, simt ca ceva nu-i in regula.Recunosc ca ultima perioada a fost una foarte stresanta pentru mine, dar am doar 16 ani.Mi-e chiar frica sa le spun parintilor, si mi-e frica sa nu am vreo boala ceva...
Ce sa fac?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| razvanuuu98 a răspuns:

Mai bine le spui, poate e doar de la plamani si nu-ti fa griji. O afectiune mai grava la inima/plamani s-ar manifesta mai rau zic eu... cunosc pe cineva care a cazut din picioare deoarece avea o anumita lipsa de substante pe care le puteai lua din banane. Iti recomand sa incerci mai intai sa mananci 1/2 banane pe zi dar nu mai mult pentru ca mai mult poate face mai rau. In caz ca o sa continuie spune-le parintilor. Bafta!

| vangaelis a răspuns (pentru razvanuuu98):

Avea hipopotasemiewinking