| MadalinT00 a întrebat:

De mult timp am niste stari care nu mai imi trec.Simt o presiune pe cap, uneori am niste stari de ameteala.Parca imi tremura tot corpul,uneori imi amortesc mainile si talpile.Fac analize in fiecare an si mereu ies bune.Mi-e frica sa nu am ceva grav.Fac volei, cand fac sport nu simt nimic.Am facut un fel de RMN la Buzau si mi-a zis ca nu am nimic.Va rog sa ma ajutati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Oboseala dusa la extrem!
Probabil nu te odihnesti indeajuns de mult ore. daca mai faci si sport unde soliti ma maxim corpul, odihna trebuei suplimentata, in cazul unui adolescent 9-10 ore/noapte.