| AlinAly28 a întrebat:

Salut.De un timp cand suflu nasul simt presiunea in ochiul stang.Ce credeti ca am? Si care ar fi motivul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| pam0pam a răspuns:

Este o intrebare destul de ciudata. avand in vedere ca nu prea ai adus detalii. Daca ai racit posibil sa ai o sinuzita

| Beterez_Gabriel_2002 a răspuns:

Du-te la un doctor si vei afla