| RadikalGamer a întrebat:

De vreo 2 zile am o durere de cap continuă. Stau destul de mult la calculator, dar am făcut pauză în ultima vreme. Aveți vreo idee ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Si eu patesc asa stai linistit/a...
Incerca sa iei o pauza cum fac eu de 1-2 saptamani ai sa te simti mai bine.
Baftawinking

7 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil sa ai o migrena. Incearca sa iesi afara, cateva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,este din cauza statului prea mult la calculator.
Incearca cateva zile sa nu mai ai contact cu calculatorul.
Si daca persista, mergi la medic.
Te pup!

| LivingLouder a răspuns:

Incearca sa dormi mai mult

| Ioscaa1 a răspuns:

Iesi la aer lasa calculatorul (adica na ma refer sa nu stai non stop la calculator

| alessa10 a răspuns:

Calculatorul sau oboseala

| Diana006 a răspuns:

Nu mai sta asa mult la calculator. Bea multa apa si pot sa bei o cafea naturala.
Si mie mi se intampla!

| RadikalGamer explică (pentru Diana006):

Am 13 ani, abia beau ceai laughing)) Și la calculator stăteam cam 7 ore pe zi, acum stau vreo 4. Oricum, mi-a trecut big grin